10. Tek Sotočja |
Tolmin, 16.4.2011 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | AD Posočje Tolmin | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Matej Gaberšček | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 100 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2004 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gašič Lara | 2004 | AK Postojna | 01:17.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 01:24.2 | 00:06.6 | 35 |
3 | Sovdat Žana | 2004 | AD Posočje | 01:26.2 | 00:08.6 | 31 |
4 | Kramar Roš Eva Klara | 2005 | TK Kobarid | 01:26.8 | 00:09.2 | 28 |
5 | Fabčič Ana | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:31.2 | 00:13.6 | 26 |
6 | Kurinčič Neža | 2004 | TK Kobarid | 01:33.3 | 00:15.7 | 25 |
7 | Kenda Jasna | 2004 | AD Posočje | 01:34.1 | 00:16.5 | 24 |
8 | Cvijanovič Lara | 2004 | AD Posočje | 01:35.1 | 00:17.5 | 23 |
9 | Muha Manca | 2004 | Ilirska Bistrica | 01:45.6 | 00:28.0 | 22 |
10 | Kovačič Lin | 2006 | AD Posočje | 01:50.0 | 00:32.4 | 21 |
11 | Kalanj Nena | 2006 | TK Kobarid | 01:55.7 | 00:38.1 | 20 |
Deklice B (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Ahtik Gaja | 2003 | Tekaška šola Živko | 01:15.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Trupej Alja | 2003 | AK Velenje | 01:17.6 | 00:01.8 | 35 |
3 | Likar Lara | 2003 | Velike Žablje | 01:18.3 | 00:02.5 | 31 |
4 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:21.1 | 00:05.3 | 28 |
5 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 01:22.3 | 00:06.5 | 26 |
6 | Fabčič Eva Ivana | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:27.5 | 00:11.7 | 25 |
Deklice C (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 02:24.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Tominc Nika | 2002 | AD Nova Aurora | 02:25.6 | 00:00.8 | 35 |
3 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 02:37.5 | 00:12.7 | 31 |
4 | Kopačin Kaja | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 02:41.8 | 00:17.0 | 28 |
5 | Kravanja Zarja | 2002 | TD Bovec | 02:50.6 | 00:25.8 | 26 |
6 | Melinc Larisa | 2002 | AD Mass Ljubljana | 03:10.2 | 00:45.4 | 25 |
7 | Gregurovič Nina | 2002 | Žiri | 03:14.6 | 00:49.8 | 24 |
Deklice D (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Breganski Iris | 2001 | TD Bovec | 02:26.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Lešnik Aurora | 2001 | AK Gorica | 02:29.8 | 00:03.3 | 35 |
3 | Manfreda Dea | 2001 | TK Kobarid | 02:32.5 | 00:06.0 | 31 |
4 | Uršič Fratina Menara | 2001 | TK Kobarid | 02:35.2 | 00:08.7 | 28 |
5 | Perinčič Metka | 2001 | TK Kobarid | 02:38.5 | 00:12.0 | 26 |
Deklice E (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 03:50.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 03:56.0 | 00:05.1 | 35 |
3 | Prah Jerneja | 2000 | OŠ Blanca | 04:01.3 | 00:10.4 | 31 |
4 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 04:05.1 | 00:14.2 | 28 |
5 | Leban Parada Emanuel | 2000 | AD Posočje | 04:10.1 | 00:19.2 | 26 |
6 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 04:16.3 | 00:25.4 | 25 |
7 | Kurinčič Ana | 2000 | TK Kobarid | 04:26.2 | 00:35.3 | 24 |
8 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 04:42.9 | 00:52.0 | 23 |
9 | Volarič Hana | 2000 | TK Kobarid | 04:51.3 | 01:00.4 | 22 |
Deklice F (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 03:54.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šturm Nika | 1999 | TK Kobarid | 04:04.8 | 00:10.4 | 35 |
3 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 04:12.7 | 00:18.3 | 31 |
4 | Kenda Neja | 1999 | AD Posočje | 04:15.6 | 00:21.2 | 28 |
5 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 04:19.7 | 00:25.3 | 26 |
6 | Grahovič Amina | 1999 | TD Bovec | 04:50.6 | 00:56.2 | 25 |
Deklice G (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gregorčič Tinkara | 1998 | AD Posočje | 03:50.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rendolič Sara | 1998 | AK Postojna | 03:55.6 | 00:05.5 | 35 |
3 | Perinčič Maja | 1998 | TK Kobarid | 04:02.1 | 00:12.0 | 31 |
4 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 04:04.2 | 00:14.1 | 28 |
Deklice H (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | 1997 | AD Posočje | 06:55.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Božič Meta | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 08:10.8 | 01:15.8 | 35 |
3 | Kurinčič Tina | 1997 | TK Kobarid | 08:21.7 | 01:26.7 | 31 |
Deklice I (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šturm Blažka | 1996 | TK Kobarid | 07:18.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Monika | 1996 | AD Posočje | 08:23.4 | 01:04.7 | 35 |
Dečki A (letnik 2004 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kopatin Jan | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 01:17.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:21.3 | 00:03.4 | 35 |
3 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 01:22.9 | 00:05.0 | 31 |
4 | Kenda Avguštin | 2004 | AD Posočje | 01:24.7 | 00:06.8 | 28 |
5 | Grahovič Denis | 2005 | TD Bovec | 01:28.5 | 00:10.6 | 26 |
6 | Kopatin Rok | 2006 | ŠD Nanos Podnanos | 01:29.0 | 00:11.1 | 25 |
7 | Leban Parada Santiag | 2005 | AD Posočje | 01:29.4 | 00:11.5 | 24 |
8 | Gregurovič Nejc | 2005 | Žiri | 01:34.2 | 00:16.3 | 23 |
9 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 02:00.6 | 00:42.7 | 22 |
10 | Muha Matic | 2006 | Ilirska Bistrica | 02:25.7 | 01:07.8 | 21 |
11 | Žagar Matic | 2007 | TD Bovec | 02:26.3 | 01:08.4 | 20 |
Dečki B (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 01:05.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kramar Roš Svit | 2003 | TK Kobarid | 01:08.0 | 00:02.7 | 35 |
3 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 01:19.5 | 00:14.2 | 31 |
4 | Drole Matic | 2003 | AD Posočje | 01:27.6 | 00:22.3 | 28 |
Dečki C (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berčon Jan | 2002 | AK Rudar Trbovlje | 02:24.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kurinčič Jakob | 2002 | TK Kobarid | 02:25.2 | 00:00.8 | 35 |
3 | Stanonik Erazem | 2002 | ŠD Tabor Žiri | 02:29.8 | 00:05.4 | 31 |
4 | Kovačič Lan | 2002 | AD Posočje | 02:38.6 | 00:14.2 | 28 |
5 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 02:43.1 | 00:18.7 | 26 |
6 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 03:01.2 | 00:36.8 | 25 |
7 | Grahovič Dejan | 2002 | TD Bovec | 03:07.0 | 00:42.6 | 24 |
Dečki D (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 02:20.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Menič Klemen | 2001 | TD Bovec | 02:21.8 | 00:00.9 | 35 |
3 | Kočevar Rok | 2001 | OŠ Blanca | 02:23.4 | 00:02.5 | 31 |
4 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 02:28.2 | 00:07.3 | 28 |
5 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 02:33.8 | 00:12.9 | 26 |
6 | Kovačič Ian | 2001 | AD Posočje | 02:35.0 | 00:14.1 | 25 |
Dečki E (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 03:45.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Trupej Andraž | 2000 | AK Velenje | 03:45.9 | 00:00.8 | 35 |
3 | Gorišek Nejc | 2000 | OŠ Blanca | 03:47.3 | 00:02.2 | 31 |
4 | Kravanja Žiga | 2000 | TD Bovec | 03:50.4 | 00:05.3 | 28 |
5 | Čopi Gašper | 2000 | AD Posočje | 03:52.9 | 00:07.8 | 26 |
6 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 03:57.7 | 00:12.6 | 25 |
7 | Bikovski Filip | 2000 | TD Bovec | 04:20.0 | 00:34.9 | 24 |
Dečki F (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 03:55.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Pirc Domen | 1999 | OŠ Blanca | 04:00.0 | 00:04.7 | 35 |
3 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 04:01.5 | 00:06.2 | 31 |
4 | Benedejčič Žan | 1999 | AD Posočje | 04:15.8 | 00:20.5 | 28 |
Dečki G (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vilhar Klemen | 1998 | AK Postojna | 03:31.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Mugerli Aljaž | 1998 | AD Posočje | 03:43.3 | 00:12.1 | 35 |
3 | Leskovec Gašper | 1998 | AK Postojna | 03:47.5 | 00:16.3 | 31 |
4 | Kopačin Jan | 1998 | ŠD Nanos Podnanos | 03:58.4 | 00:27.2 | 28 |
5 | Pivk Kristan | 1998 | ŠD Hotedršica | 04:10.5 | 00:39.3 | 26 |
6 | Eržen Tine | 1998 | ŠD Hotedršica | 04:14.3 | 00:43.1 | 25 |
7 | Valentinčič Andrej | 1998 | Tolmin | 04:34.6 | 01:03.4 | 24 |
Dečki H (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 06:47.5 | 00:00.0 | 40 |