6. Češpov tek |
Slivje, 19.9.2009 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||||
Organizator: | TD Dimnica-Slivje | ||||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Franko Šiškovič | ||||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||||
|
Število prijavljenih: 92 |
Razvrstitev - absolutno |
Moški | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
m. abs. | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | Zaost. abs. | Točke |
1 | 8 | Vodopivec Uroš | 1985 | ŠD Nanos | 00:32:03.1 | 00:00.0 | |
2 | 18 | Marasrin Alessandro | 1973 | Atletica Gorizia | 00:34:00.1 | 01:57.0 | |
3 | 1202 | Ipavec Kristjan | 1979 | ŠD Nanos Podnanos | 00:35:41.3 | 03:38.2 | 40 |
4 | 1363 | Curk Dominik | 1975 | ŠD Nanos Podnanos | 00:36:02.4 | 03:59.3 | 35 |
5 | 1137 | Kavs Miran | 1957 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:36:26.2 | 04:23.1 | 31 |
6 | 1145 | Abram Marko | 1970 | AK Pivka | 00:36:35.4 | 04:32.3 | 28 |
7 | 1356 | Krkoč Robert | 1963 | ŠD Nanos Podnanos | 00:36:56.1 | 04:53.0 | 26 |
8 | 1236 | Kugonič Milan | 1960 | DLT Filipides | 00:37:16.5 | 05:13.4 | 25 |
9 | 1380 | Šemrov Jernej | 1993 | ŠD Hotedršica | 00:37:22.3 | 05:19.2 | 24 |
10 | 1354 | Kralj Stanislav | 1970 | Matick | 00:38:25.4 | 06:22.3 | 23 |
11 | 1195 | Tavčar Cveto | 1952 | ŠD Tabor Žiri | 00:38:38.3 | 06:35.2 | 22 |
12 | 1299 | Nardin Jadran | 1955 | DLT Filipides | 00:40:11.7 | 08:08.6 | 21 |
13 | 1196 | Rodica Stojan | 1965 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:40:31.8 | 08:28.7 | 20 |
14 | 1205 | Arnolj Miloš | 1958 | Avtoličarstvo Arnolj | 00:40:47.1 | 08:44.0 | 19 |
15 | 1325 | Tomšič Blaž | 1968 | TD Bistrc | 00:41:21.1 | 09:18.0 | 18 |
16 | 1227 | Orel Mitja | 1981 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:41:26.2 | 09:23.1 | 17 |
17 | 32 | Ipavec Boštjan | 1978 | Ajdovščina | 00:41:38.9 | 09:35.8 | |
18 | 1344 | Zamida Boštjan | 1975 | Matick | 00:41:42.4 | 09:39.3 | 16 |
19 | 1397 | Albreht Borut | 1992 | ŠD Hotedršica | 00:41:53.4 | 09:50.3 | 15 |
20 | 1103 | Bovcon Dean | 1971 | DLT Filipides | 00:42:00.3 | 09:57.2 | 14 |
21 | 1146 | Gornik Jure | 1951 | Rakek | 00:42:04.8 | 10:01.7 | 13 |
22 | 1121 | Mrak Boris | 1949 | Tminski migavci | 00:42:06.9 | 10:03.8 | 12 |
23 | 1316 | Sivec Edvard | 1948 | TK Kobarid | 00:42:08.2 | 10:05.1 | 11 |
24 | 11 | Skok Darko | 1977 | ŠD 3 Šport | 00:42:33.9 | 10:30.8 | |
25 | 1388 | Kovačič Gregor | 1976 | TD Bistrc | 00:42:50.7 | 10:47.6 | 10 |
26 | 1334 | Rebula Simon | 1987 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:42:54.7 | 10:51.6 | 9 |
27 | 1298 | Kete Ivo | 1957 | Ajdovščina | 00:43:05.5 | 11:02.4 | 8 |
28 | 1102 | Plahuta Lučano | 1959 | DLT Filipides | 00:43:15.3 | 11:12.2 | 7 |
29 | 3 | Ban Daniel | 1989 | Materija | 00:43:19.6 | 11:16.5 | |
30 | 1366 | Stanjko Henrik | 1960 | Tekaški forum | 00:43:36.4 | 11:33.3 | 6 |
31 | 16 | Brandolin Fabio | 1960 | Gruppo S. San G. | 00:43:42.5 | 11:39.4 | |
32 | 1151 | Prelaz Andrej | 1978 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:43:46.4 | 11:43.3 | 5 |
33 | 1331 | Mraz Borut | 1973 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:43:52.1 | 11:49.0 | 4 |
34 | 1113 | Požar Bojan | 1963 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:44:06.4 | 12:03.3 | 3 |
35 | 28 | Škrlj Boštjan | 1976 | TD Bistrc | 00:44:26.7 | 12:23.6 | |
36 | 7 | Vukelič Jan | 1994 | Gimnazija Koper | 00:44:35.2 | 12:32.1 | |
37 | 1193 | Milašinovič Zoran | 1962 | AK Pivka | 00:45:08.4 | 13:05.3 | 2 |
38 | 1302 | Frim Vili | 1953 | Polet | 00:45:37.7 | 13:34.6 | 1 |
39 | 1212 | Gabrijelčič Matej | 1978 | ŠD Nanos Podnanos | 00:46:26.3 | 14:23.2 | 1 |
40 | 24 | Vadnjal Tomaž | 1973 | Pivka | 00:46:38.9 | 14:35.8 | |
41 | 36 | Baxa Massimo | 1964 | Trieste | 00:46:42.1 | 14:39.0 | |
42 | 1350 | Merkužič Danilo | 1955 | ŠKD Modrin | 00:46:47.2 | 14:44.1 | 1 |
43 | 1110 | Španič Veselko | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:46:52.5 | 14:49.4 | 1 |
44 | 5 | Otoničar Janez | 1948 | KK Postojna | 00:47:06.2 | 15:03.1 | |
45 | 34 | Rebec Mitja | 1979 | ŠD Brinj Povir | 00:47:34.3 | 15:31.2 | |
46 | 27 | Brljak Željko | 1962 | Tekaški forum | 00:47:40.1 | 15:37.0 | |
47 | 1233 | Čermelj Viktor | 1957 | DLT Filipides | 00:47:42.8 | 15:39.7 | 1 |
48 | 15 | Marinuzzi Giuseppe | 1960 | TT Traasport | 00:47:45.4 | 15:42.3 | |
49 | 10 | Berginc Jožko | 1962 | TD Bistrc | 00:47:53.7 | 15:50.6 | |
50 | 14 | Bratož Robert | 1964 | DLT Filipides | 00:47:57.4 | 15:54.3 | |
51 | 1166 | Fidel Stanislav | 1951 | AK Koper | 00:48:33.7 | 16:30.6 | 1 |
52 | 33 | Samsa Peter | 1977 | ŠD Brinj Povir | 00:48:47.3 | 16:44.2 | |
53 | 1160 | Belec Zvonko | 1960 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:49:33.2 | 17:30.1 | 1 |
54 | 1271 | Škrlj Franc | 1952 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:49:41.7 | 17:38.6 | 1 |
55 | 1260 | Hvala Valter | 1968 | Š.D.Elektro - Primorska | 00:49:45.6 | 17:42.5 | 1 |
56 | 6 | Kržišnik Branko | 1962 | ŠD Elektro Ljubljana | 00:50:18.8 | 18:15.7 | |
57 | 23 | Polvi Stefano | 1964 | Evinrude | 00:50:53.2 | 18:50.1 | |
58 | 1150 | Fabjan Gregor | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:51:59.9 | 19:56.8 | 1 |
59 | 37 | Mirkovič Vlado | 1964 | Sežana | 00:52:31.5 | 20:28.4 | |
59 | 1112 | Jovanovič Milovan | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:52:31.5 | 20:28.4 | 1 |
61 | 4 | Cergolj Črt | 1996 | Materija | 00:54:45.5 | 22:42.4 | |
62 | 1144 | Svet Gvido | 1947 | Begunje pri Cerknici | 00:55:30.2 | 23:27.1 | 1 |
63 | 1386 | Hrovatin Darko | 1957 | TD Burja Vipava | 00:55:50.8 | 23:47.7 | 1 |
64 | 1122 | Štok Peter | 1943 | ŠD Brinj Povir | 00:55:58.6 | 23:55.5 | 1 |
65 | 9 | Ogrizek Branko | 1972 | Prestranek | 00:57:03.8 | 25:00.7 | |
66 | 35 | Gec Andrej | 1978 | Dutovlje | 01:01:20.6 | 29:17.5 | |
67 | 31 | Markuža Miran | 1971 | Sežana | 01:05:26.1 | 33:23.0 |
Ženske | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
m. abs. | št. štev. | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | Zaost. abs. | Točke |
1 | 1117 | Radivo Manica | 1974 | AK Pivka | 00:42:03.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1339 | Mavrič Tina | 1970 | DLT Filipides | 00:44:55.4 | 02:52.3 | 35 |
3 | 1115 | Valenčič Mojca | 1972 | AK Pivka | 00:47:06.2 | 05:03.1 | 31 |
4 | 1338 | Rogelj Jožica | 1947 | Marathon Novo mesto | 00:49:32.3 | 07:29.2 | 28 |
5 | 17 | Parovel Vesna | 1974 | Atletica Trieste | 00:49:38.8 | 07:35.7 | |
6 | 26 | Rutar Katja | 1975 | Ilirska Bistrica | 00:50:01.4 | 07:58.3 | |
7 | 1266 | Milič Rada | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:50:17.1 | 08:14.0 | 26 |
8 | 12 | Kunc Erika | 1979 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:51:59.4 | 09:56.3 | |
9 | 1367 | Tekstor Božena | 1952 | Marathon Novo mesto | 00:52:55.2 | 10:52.1 | 25 |
10 | 29 | Uršič Metka | 1977 | TD Bistrc | 00:53:07.2 | 11:04.1 | |
11 | 1304 | Pudgar Erna | 1955 | ŠD Hitre noge Senožeče | 00:53:55.6 | 11:52.5 | 24 |
12 | 1190 | Dolgan Dragica | 1955 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:55:01.2 | 12:58.1 | 23 |
13 | 22 | Zolli Arianna | 1967 | Evinrude | 00:55:13.3 | 13:10.2 | |
14 | 1341 | Vidmar Silva | 1964 | Marathon Novo mesto | 00:56:27.6 | 14:24.5 | 22 |
15 | 25 | Petek Martina | 1977 | Gornji Grad | 00:56:33.8 | 14:30.7 | |
16 | 13 | Vidic Barbara | 1985 | Matick | 00:56:34.2 | 14:31.1 | |
17 | 1381 | Vodopivec Ingrid | 1972 | Sežana | 00:59:10.4 | 17:07.3 | 21 |
18 | 1136 | Verbič Darja | 1952 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:59:38.9 | 17:35.8 | 20 |
19 | 20 | Perazzo Silva | 1962 | Evinrude | 00:59:55.7 | 17:52.6 | |
20 | 1305 | Braniselj Erika | 1951 | ŠD Hitre noge Senožeče | 01:02:05.6 | 20:02.5 | 19 |
21 | 21 | Patrese Cristiana | 1965 | Evinrude | 01:02:34.7 | 20:31.6 |