13. Kraški tek - mladina |
Povir, 13.9.2008 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | ŠD Brinj Povir | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Peter Samsa | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 175 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2001 in mlajše) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Manfreda Dea | TK Kobarid | 00:58.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Strgaršek Lara | AD Kladivar Celje | 00:58.8 | 00:00.7 | 35 |
3 | Klasič Petra | OŠ Cerkno | 00:59.9 | 00:01.8 | 31 |
4 | Nusdorfer Špela | ŠD Nanos Podnanos | 01:00.1 | 00:02.0 | 28 |
5 | Tominc Nika | Dolenja vas | 01:03.4 | 00:05.3 | 26 |
6 | Cukjati Karin | TK Kobarid | 01:07.3 | 00:09.2 | 25 |
7 | Kopačin Kaja | ŠD Nanos Podnanos | 01:10.1 | 00:12.0 | 24 |
8 | Zupan Zarja | OŠ Sežana | 01:13.8 | 00:15.7 | 23 |
9 | Radivo Žana | AK Pivka | 01:19.9 | 00:21.8 | 22 |
10 | Likar Lara | Velike Žablje | 01:22.3 | 00:24.2 | 21 |
11 | Žgajnar Eva | TD Bovec | 01:23.5 | 00:25.4 | 20 |
12 | Žagar Tia | AK Kobarid | 01:52.7 | 00:54.6 | 19 |
Deklice B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Taletovič Nadira | AD Posočje | 02:16.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Uršič Urša | TK Kobarid | 02:20.0 | 00:03.1 | 35 |
3 | Valenčič Nežka | AK Pivka | 02:21.7 | 00:04.8 | 31 |
4 | Leban Parada Emanuela | AD Posočje | 02:24.5 | 00:07.6 | 28 |
5 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 02:26.0 | 00:09.1 | 26 |
6 | Cukjati Hana | TK Kobarid | 02:26.6 | 00:09.7 | 25 |
7 | Lahajnar Klara | OŠ Idrija | 02:32.8 | 00:15.9 | 24 |
8 | Mislej Nika | ŠD Nanos Podnanos | 02:47.6 | 00:30.7 | 23 |
Deklice C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 02:15.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Katja | AD Posočje | 02:18.1 | 00:02.7 | 35 |
3 | Gerbec Nuša | AD Posočje | 02:20.2 | 00:04.8 | 31 |
4 | Šturm Nika | TK Kobarid | 02:20.9 | 00:05.5 | 28 |
5 | Pirjevec Nika | AK Pivka | 02:48.1 | 00:32.7 | 26 |
Deklice D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Klara | AD Posočje | 02:14.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Gregorčič Tinkara | AD Posočje | 02:15.4 | 00:00.6 | 35 |
3 | Kavs Živa | TD Bovec | 02:16.3 | 00:01.5 | 31 |
4 | Zupan Amadeja | OŠ Sežana | 02:30.3 | 00:15.5 | 28 |
5 | Mlakar Sara | OŠ Cerkno | 02:40.3 | 00:25.5 | 26 |
Deklice E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | AD Posočje | 02:03.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Ivančič Zala | AK Kobarid | 02:19.5 | 00:16.0 | 35 |
3 | Kravanja Špela | TD Bovec | 02:20.5 | 00:17.0 | 31 |
4 | Božič Meta | ŠD Nanos Podnanos | 02:22.4 | 00:18.9 | 28 |
Deklice F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Šturm Blažka | TK Kobarid | 04:30.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Vatovec Kristina | AK Pivka | 04:44.0 | 00:13.7 | 35 |
3 | Otoničar Anja | AK Pivka | 04:49.1 | 00:18.8 | 31 |
4 | Kenda Špela | TD Bovec | 04:58.5 | 00:28.2 | 28 |
5 | Jerkič Maruša | OŠ Dobravlje | 05:20.9 | 00:50.6 | 26 |
6 | Borovnišek Urška | OŠ Cerkno | 05:27.2 | 00:56.9 | 25 |
7 | Cvek Manca | OŠ Cerkno | 05:30.2 | 00:59.9 | 24 |
8 | Placer Karin | OŠ Sežana | 05:33.9 | 01:03.6 | 23 |
9 | Jeram Nuša | OŠ Cerkno | 05:34.7 | 01:04.4 | 22 |
10 | Bagari Tjaša | OŠ Sežana | 05:47.5 | 01:17.2 | 21 |
11 | Rutar Monika | AD Posočje | 06:00.8 | 01:30.5 | 20 |
12 | Bagari Kristjana | OŠ Sežana | 06:08.2 | 01:37.9 | 19 |
13 | Valenčič Tamara | AK Pivka | 06:17.4 | 01:47.1 | 18 |
14 | Mohorčič Nina | OŠ Sežana | 06:33.5 | 02:03.2 | 17 |
15 | Rebec Naja | OŠ Sežana | 06:51.4 | 02:21.1 | 16 |
16 | Žiberna Lucija | OŠ Sežana | 06:52.0 | 02:21.7 | 15 |
17 | Rolih Eva | OŠ Sežana | 06:52.5 | 02:22.2 | 14 |
18 | Mijatovič Mateja | OŠ Sežana | 07:32.4 | 03:02.1 | 13 |
19 | Volk Ingrid | OŠ Sežana | 07:39.8 | 03:09.5 | 12 |
Deklice G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Volarič Veronika | TK Kobarid | 04:23.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Ručna Anja | AK Kobarid | 04:49.2 | 00:26.2 | 35 |
3 | Melink Veronika | AD Posočje | 04:56.0 | 00:33.0 | 31 |
4 | Berginc Samantha | AK Kobarid | 05:02.3 | 00:39.3 | 28 |
5 | Torkar Anja | ŠD Nanos Podnanos | 05:16.8 | 00:53.8 | 26 |
6 | Strnad Žaklin | OŠ Sežana | 05:29.4 | 01:06.4 | 25 |
7 | Frank Petra | AK Pivka | 05:31.2 | 01:08.2 | 24 |
8 | Đukič Jovana | OŠ Sežana | 05:32.7 | 01:09.7 | 23 |
9 | Škabar Metka | OŠ Sežana | 05:44.0 | 01:21.0 | 22 |
10 | Dezors Marjetka | OŠ Sežana | 06:22.2 | 01:59.2 | 21 |
11 | Marc Nina | OŠ Sežana | 06:36.3 | 02:13.3 | 20 |
12 | Bilavčič Mateja | OŠ Sežana | 06:39.4 | 02:16.4 | 19 |
13 | Šušmelj Jelka | OŠ Sežana | 07:06.5 | 02:43.5 | 18 |
14 | Culot Mojca | OŠ Sežana | 07:08.4 | 02:45.4 | 17 |
15 | Fatkič Anita | OŠ Sežana | 07:23.4 | 03:00.4 | 16 |
16 | Opara Eva | OŠ Sežana | 07:49.6 | 03:26.6 | 15 |
17 | Hodžič Hanna | OŠ Sežana | 07:50.5 | 03:27.5 | 14 |
18 | Stepančič Monika | OŠ Sežana | 07:52.5 | 03:29.5 | 13 |
19 | Valečič Kresna | OŠ Sežana | 07:57.8 | 03:34.8 | 12 |
Deklice H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Leoni Sabina | OŠ Idrija | 05:21.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rojc Lara | OŠ Vipava | 05:32.4 | 00:11.4 | 35 |
3 | Vitežnik Cecilija | ŠD Nanos Podnanos | 05:41.7 | 00:20.7 | 31 |
Deklice I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Herman Lucija | AD Posočje | 05:25.3 | 00:00.0 | 40 |
Dečki A (letnik 2001 in mlajši) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Černigoj Tan | AD Posočje | 00:49.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rojc Miha | ŠD Nanos Podnanos | 00:50.7 | 00:01.1 | 35 |
3 | Černigoj Gaj | AD Posočje | 00:51.6 | 00:02.0 | 31 |
4 | Lahajnar Matej | OŠ Idrija | 00:54.1 | 00:04.5 | 28 |
5 | Kranjc Urban | AK Kobarid | 00:55.1 | 00:05.5 | 26 |
6 | Rudolf Tadej | OŠ Cerkno | 00:58.4 | 00:08.8 | 25 |
7 | Florjančič Vanč | OŠ Cerkno | 01:00.6 | 00:11.0 | 24 |
8 | Lešnik Havier | AD Posočje | 01:01.4 | 00:11.8 | 23 |
9 | Gombač Matija | OŠ Sežana | 01:02.6 | 00:13.0 | 22 |
10 | Gomilšček Žak | TD Bovec | 01:04.1 | 00:14.5 | 21 |
11 | Kocjan Tilen | OŠ Sežana | 01:05.1 | 00:15.5 | 20 |
12 | Kenda Matic | TD Bovec | 01:06.0 | 00:16.4 | 19 |
13 | Čeplak Žan | OŠ Cerkno | 01:08.6 | 00:19.0 | 18 |
14 | Hlad Miha | Povir | 01:09.6 | 00:20.0 | 17 |
15 | Žagar Nejc | AK Kobarid | 01:11.6 | 00:22.0 | 16 |
16 | Dobnikar Jan | OŠ Preseka | 01:14.6 | 00:25.0 | 15 |
17 | Vitežnik Miha | ŠD Nanos Podnanos | 01:19.7 | 00:30.1 | 14 |
18 | Ozebek Rok | OŠ Cerkno | 01:36.7 | 00:47.1 | 13 |
19 | Žgajnar Tim | TD Bovec | 01:41.7 | 00:52.1 | 12 |
20 | Perhavec Erik | OŠ Sežana | 01:43.7 | 00:54.1 | 11 |
21 | Gomišček Gal | Bovec | 02:05.5 | 01:15.9 | 10 |
Dečki B (letnik 2000) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | AK Kobarid | 02:03.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rabuzin Gregor | AD Kladivar Celje | 02:03.2 | 00:00.1 | 35 |
3 | Dobrovoljc Žan | OŠ Borovnica | 02:10.3 | 00:07.2 | 31 |
4 | Bolčina Gašper | TD Burja Vipava | 02:16.6 | 00:13.5 | 28 |
5 | Dobrovoljc Matic | OŠ Borovnica | 02:25.0 | 00:21.9 | 26 |
6 | Čop Gašper | AD Posočje | 02:32.0 | 00:28.9 | 25 |
7 | Arcet Denis | TD Bovec | 02:33.8 | 00:30.7 | 24 |
8 | Kuret Gašper | OŠ Sežana | 02:44.2 | 00:41.1 | 23 |
9 | Perhavec Manuel | OŠ Sežana | 02:58.7 | 00:55.6 | 22 |
Dečki C (letnik 1999) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | AD Posočje | 02:09.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Igličar Žiga | TSK Valkarton | 02:10.8 | 00:01.5 | 35 |
3 | Suša Jaka | ŠD Hitre noge Senožeče | 02:13.5 | 00:04.2 | 31 |
4 | Cvek Kristjan | OŠ Cerkno | 02:14.5 | 00:05.2 | 28 |
5 | Pirih Vine | AD Posočje | 02:16.1 | 00:06.8 | 26 |
6 | Obid Žak | OŠ Cerkno | 02:16.8 | 00:07.5 | 25 |
7 | Davidovič Domen | AK Brigite Bukovec | 02:20.4 | 00:11.1 | 24 |
8 | Stožinič Alexander | OŠ Cerkno | 02:21.8 | 00:12.5 | 23 |
9 | Florjančič Maj | OŠ Cerkno | 02:24.9 | 00:15.6 | 22 |
10 | Kranjc Matevž | AK Kobarid | 02:30.8 | 00:21.5 | 21 |
Dečki D (letnik 1998) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kerkoč Matic | TD Burja Vipava | 02:05.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kopačin Jan | ŠD Nanos Podnanos | 02:14.4 | 00:09.4 | 35 |
3 | Leban Tine | AD Posočje | 02:17.6 | 00:12.6 | 31 |
4 | Jeram Tadej | OŠ Cerkno | 02:21.4 | 00:16.4 | 28 |
5 | Lapanja Jaka | OŠ Cerkno | 02:32.4 | 00:27.4 | 26 |
6 | Peternelj Žan | OŠ Cerkno | 02:35.7 | 00:30.7 | 25 |
Dečki E (letnik 1997) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Tušar Benjamin | OŠ Cerkno | 01:57.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šorli Gregor | AD Posočje | 01:59.0 | 00:01.5 | 35 |
3 | Furlan Aljaž | ŠD Nanos Podnanos | 02:01.2 | 00:03.7 | 31 |
4 | Arhar Žiga | OŠ Cerkno | 02:15.5 | 00:18.0 | 28 |
5 | Volarič Martin | TK Kobarid | 02:18.0 | 00:20.5 | 26 |
6 | Vitežnik Jure | ŠD Nanos Podnanos | 02:19.4 | 00:21.9 | 25 |
7 | Nusdorfer Jan | ŠD Nanos Podnanos | 02:29.1 | 00:31.6 | 24 |
8 | Božič Patrik | ŠD Nanos Podnanos | 02:32.5 | 00:35.0 | 23 |
Dečki F (letnik 1996) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Pašič Emil | AK Pivka | 04:30.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šoštarič Andraž | ŠD Planjava | 04:31.2 | 00:00.8 | 35 |
3 | Kukanja Žiga | OŠ Sežana | 04:58.1 | 00:27.7 | 31 |
4 | Morvai Jan | OŠ Sežana | 05:22.3 | 00:51.9 | 28 |
5 | Durmiš Fatan | OŠ Sežana | 05:24.3 | 00:53.9 | 26 |
6 | Uršič Luka | OŠ Sežana | 05:34.8 | 01:04.4 | 25 |
7 | Jazbec Jakob | OŠ Sežana | 06:17.3 | 01:46.9 | 24 |
8 | Hadžan Adnan | OŠ Sežana | 06:44.3 | 02:13.9 | 23 |
9 | Seražin Patrik | OŠ Sežana | 06:50.8 | 02:20.4 | 22 |
10 | Moderc Kevin | OŠ Sežana | 06:52.1 | 02:21.7 | 21 |
11 | Gomezel Žan | OŠ Sežana | 07:04.5 | 02:34.1 | 20 |
12 | Krečič Grega | OŠ Sežana | 07:05.3 | 02:34.9 | 19 |
13 | Bojančič Žak | OŠ Sežana | 07:06.0 | 02:35.6 | 18 |
14 | Barišič Matej | OŠ Sežana | 07:07.0 | 02:36.6 | 17 |
15 | Terčon ?? | OŠ Sežana | 07:08.6 | 02:38.2 | 16 |
16 | Gunarkič Davor | OŠ Sežana | 07:25.3 | 02:54.9 | 15 |
17 | Kukanja Vid | OŠ Sežana | 07:26.5 | 02:56.1 | 14 |
18 | Kocijan Rok | OŠ Sežana | 07:38.4 | 03:08.0 | 13 |
19 | Mavec Žan | OŠ Sežana | 07:54.7 | 03:24.3 | 12 |
20 | Čebulec Matej | OŠ Sežana | 07:57.5 | 03:27.1 | 11 |
21 | Čeh Tilen | OŠ Sežana | 07:59.0 | 03:28.6 | 10 |
22 | Lah Martin | OŠ Sežana | 08:32.1 | 04:01.7 | 9 |
Dečki G (letnik 1995) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Baltič Mark | OŠ Sežana | 04:25.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Peklaj Žiga | ŠD Hotedršica | 04:26.6 | 00:00.8 | 35 |
3 | Simonič Domen | AD Kladivar Celje | 04:57.3 | 00:31.5 | 31 |
4 | Škibin Amadej | OŠ Sežana | 05:05.7 | 00:39.9 | 28 |
5 | Zadnik Jaka | OŠ Sežana | 05:38.2 | 01:12.4 | 26 |
6 | Podgoršek Luka | OŠ Sežana | 05:39.2 | 01:13.4 | 25 |
7 | Pirjevec Rok | AK Pivka | 05:41.3 | 01:15.5 | 24 |
8 | Zajec Patrik | OŠ Sežana | 06:31.4 | 02:05.6 | 23 |
9 | Juren Rok | Orlek | 06:32.4 | 02:06.6 | 22 |
10 | Sedmak Jan | OŠ Sežana | 06:33.3 | 02:07.5 | 21 |
11 | Čigon Rok | OŠ Sežana | 06:34.3 | 02:08.5 | 20 |
12 | Ferfila Miha | OŠ Sežana | 06:36.3 | 02:10.5 | 19 |
Dečki H (letnik 1994) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Likar Anej | ŠD Nanos Podnanos | 04:14.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Bokan Tomaž | AD Posočje | 04:27.3 | 00:12.5 | 35 |
3 | Bratina Rok | AD Posočje | 04:36.9 | 00:22.1 | 31 |
4 | Leban Blaž | AD Posočje | 04:44.4 | 00:29.6 | 28 |
5 | Mahnič Seid | OŠ Sežana | 04:47.5 | 00:32.7 | 26 |
6 | Rupnik Dejan | ŠD Hotedršica | 05:00.3 | 00:45.5 | 25 |
7 | Husu Matej | OŠ Sežana | 05:29.5 | 01:14.7 | 24 |
Dečki I (letnik 1993) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Bolčina Matija | TD Burja Vipava | 05:51.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šemrov Jernej | ŠD Hotedršica | 06:00.2 | 00:08.9 | 35 |
3 | Pašič Armin | AK Pivka | 06:41.5 | 00:50.2 | 31 |
4 | Podobnik Uroš | AD Posočje | 06:56.5 | 01:05.2 | 28 |