10. Bovški tek - mladina |
Bovec, 1.5.2011 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||
Organizator: | TD Bovec | ||||||||||
Vodja tekmovanja: | Vasja Vitez | ||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||
|
Število prijavljenih: 159 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2004 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 00:49.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Podobnik Zala | 2004 | OŠ Ig | 00:52.8 | 00:02.9 | 35 |
3 | Furlan Špela | 2004 | ŠD Nanos Podnanos | 00:54.1 | 00:04.2 | 31 |
4 | Šušmelj Tamara | 2004 | TD Bovec | 00:56.0 | 00:06.1 | 28 |
5 | Kurinčič Neža | 2004 | TK Kobarid | 00:57.3 | 00:07.4 | 26 |
6 | Muha Manca | 2004 | Ilirska Bistrica | 00:58.8 | 00:08.9 | 25 |
7 | Potočnik Žagar Ruby | 2004 | TD Bovec | 00:59.5 | 00:09.6 | 24 |
8 | Sladič Eva | 2005 | TD Bovec | 01:00.0 | 00:10.1 | 23 |
9 | Cvijanovič Lara | 2004 | AD Posočje | 01:00.7 | 00:10.8 | 22 |
10 | Zalar Belin | 2005 | TD Bovec | 01:05.1 | 00:15.2 | 21 |
11 | Gašperčič Nika | 2006 | TD Bovec | 01:06.7 | 00:16.8 | 20 |
12 | Cvetkovič Tina | 2005 | Velenje | 01:10.4 | 00:20.5 | 19 |
13 | Mlekuž Manca | 2007 | TD Bovec | 01:14.9 | 00:25.0 | 18 |
14 | Kravanja Zoja | 2007 | TD Bovec | 01:20.1 | 00:30.2 | 17 |
15 | Čarga Manca | 2007 | TD Bovec | 01:25.7 | 00:35.8 | 16 |
16 | Zelnik Maruša | 2007 | Deskle | 01:41.3 | 00:51.4 | 15 |
17 | Jarkovič Lara | 2007 | Vrtec Kekec | 01:48.4 | 00:58.5 | 14 |
18 | Perinčič Komac Žana | 2008 | TD Bovec | 01:49.9 | 01:00.0 | 13 |
19 | Melinc Alja | 2008 | TD Bovec | 01:54.3 | 01:04.4 | 12 |
20 | Murovec Ana | 2007 | OŠ Čepovan | 01:55.8 | 01:05.9 | 11 |
21 | Šuligoj Neja | 2008 | TK Kobarid | 02:01.6 | 01:11.7 | 10 |
22 | Plajnšek Nika | 2008 | Modrej | 02:03.7 | 01:13.8 | 9 |
23 | Zorč Mia | 2008 | TD Bovec | 02:10.7 | 01:20.8 | 8 |
24 | Pintarič Melita | 2009 | TD Bovec | 02:25.2 | 01:35.3 | 7 |
Deklice B (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Trupej Alja | 2003 | AK Velenje | 01:23.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Likar Lara | 2003 | OŠ Dobravlje | 01:24.1 | 00:01.0 | 35 |
3 | Furlan Sara | 2003 | ŠD Nanos Podnanos | 01:24.7 | 00:01.6 | 31 |
4 | Stergulc Inesa | 2003 | TD Bovec | 01:25.8 | 00:02.7 | 28 |
5 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 01:28.2 | 00:05.1 | 26 |
6 | Šuligoj Ema | 2003 | TK Kobarid | 01:42.5 | 00:19.4 | 25 |
Deklice C (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 01:15.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Tominc Nika | 2002 | AD Nova Aurora | 01:15.7 | 00:00.6 | 35 |
3 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 01:16.6 | 00:01.5 | 31 |
4 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 01:17.1 | 00:02.0 | 28 |
5 | Valentinčič Neža | 2002 | AD Posočje | 01:24.1 | 00:09.0 | 26 |
6 | Kravanja Zarja | 2002 | TD Bovec | 01:24.6 | 00:09.5 | 25 |
7 | Melinc Larisa | 2002 | OŠ Nove Jarše | 01:32.0 | 00:16.9 | 24 |
8 | Žohar Sara | 2002 | TD Bovec | 01:34.4 | 00:19.3 | 23 |
9 | Mekinc Nuša | 2002 | Kamno | 01:43.5 | 00:28.4 | 22 |
Deklice D (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Manfreda Dea | 2001 | TK Kobarid | 01:12.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Breganski Iris | 2001 | TD Bovec | 01:13.7 | 00:01.4 | 35 |
3 | Lešnik Aurora | 2001 | AK Gorica | 01:18.2 | 00:05.9 | 31 |
4 | Uršič Fratina Menara | 2001 | TK Kobarid | 01:20.8 | 00:08.5 | 28 |
5 | Ivančič Anja | 2001 | Kamno | 01:31.5 | 00:19.2 | 26 |
Deklice E (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | 2000 | AD Posočje | 03:34.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 03:38.8 | 00:04.0 | 35 |
3 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 03:41.8 | 00:07.0 | 31 |
4 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 03:46.9 | 00:12.1 | 28 |
5 | Kurinčič Ana | 2000 | TK Kobarid | 03:47.7 | 00:12.9 | 26 |
6 | Leban Parada Emanuel | 2000 | AD Posočje | 03:52.9 | 00:18.1 | 25 |
7 | Trebovac Anja | 2000 | AK Prijedor | 03:55.1 | 00:20.3 | 24 |
8 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 04:05.7 | 00:30.9 | 23 |
9 | Bozja Nika | 2000 | TD Bovec | 04:11.6 | 00:36.8 | 22 |
10 | Volarič Hana | 2000 | TK Kobarid | 04:30.0 | 00:55.2 | 21 |
Deklice F (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kenda Neja | 1999 | AD Posočje | 03:41.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 03:49.0 | 00:07.6 | 35 |
3 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 04:10.3 | 00:28.9 | 31 |
4 | Grahovič Amina | 1999 | TD Bovec | 04:49.9 | 01:08.5 | 28 |
Deklice G (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | 1998 | TD Bovec | 03:16.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kmetec Niki | 1998 | AD Nova Aurora Koper | 03:33.2 | 00:16.3 | 35 |
3 | Rendulič Sara | 1998 | AK Postojna | 03:48.1 | 00:31.2 | 31 |
4 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 04:07.9 | 00:51.0 | 28 |
Deklice H (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | 1997 | AD Posočje | 05:04.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Veselinović Brankica | 1997 | AK Prijedor | 05:36.4 | 00:31.9 | 35 |
3 | Janjanin Ivana | 1997 | AK Prijedor | 05:44.3 | 00:39.8 | 31 |
4 | Kurinčič Tina | 1997 | TK Kobarid | 05:56.4 | 00:51.9 | 28 |
Deklice I (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Janković Ana | 1996 | AK Prijedor | 05:00.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Jerkič Maruša | 1996 | OŠ Dobravlje | 05:57.4 | 00:57.4 | 35 |
3 | Rutar Monika | 1996 | AD Posočje | 05:58.5 | 00:58.5 | 31 |
Dečki A (letnik 2004 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Plajnšek Gregor | 2006 | Oš Most na Soči | 00:47.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 00:48.4 | 00:00.8 | 35 |
3 | Manfreda Matevž | 2004 | OŠ Most na Soči | 00:49.0 | 00:01.4 | 31 |
4 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 00:51.1 | 00:03.5 | 28 |
5 | Nastran Mitja | 2004 | OŠ Vodice | 00:52.2 | 00:04.6 | 26 |
6 | Kenda Avguštin | 2004 | AD Posočje | 00:52.8 | 00:05.2 | 25 |
7 | Grahovič Denis | 2005 | TD Bovec | 00:54.2 | 00:06.6 | 24 |
8 | Koren Blaž | 2004 | Magozd | 00:55.6 | 00:08.0 | 23 |
9 | Leban Parada Santiag | 2005 | AD Posočje | 00:57.3 | 00:09.7 | 22 |
10 | Gerbec Staš | 2005 | AD Posočje | 01:01.4 | 00:13.8 | 21 |
11 | Kranjc Denis | 2004 | TD Bovec | 01:02.3 | 00:14.7 | 20 |
12 | Lozej Jakob | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 01:02.9 | 00:15.3 | 19 |
13 | Podobnik Jure | 2006 | Vrtec Ig | 01:03.3 | 00:15.7 | 18 |
14 | Ivančič Nik | 2004 | TD Bovec | 01:03.7 | 00:16.1 | 17 |
15 | Hrovat Jakob | 2006 | Šport center Bovec | 01:04.4 | 00:16.8 | 16 |
16 | Hrovat Luka | 2005 | Šport center Bovec | 01:04.9 | 00:17.3 | 15 |
17 | Perinčič Komac Slavk | 2006 | TD Bovec | 01:05.4 | 00:17.8 | 14 |
18 | Melinc Irenej | 2006 | TD Bovec | 01:07.9 | 00:20.3 | 13 |
19 | Stevanovič Kimi | 2005 | Nova Gorica | 01:08.9 | 00:21.3 | 12 |
20 | Čarga Patrik | 2005 | TD Bovec | 01:09.7 | 00:22.1 | 11 |
21 | Černuta Kristjan | 2006 | TD Bovec | 01:11.4 | 00:23.8 | 10 |
22 | Zorč Tim | 2005 | TD Bovec | 01:12.6 | 00:25.0 | 9 |
23 | Žgur Mark | 2007 | ŠD Nanos Podnanos | 01:15.8 | 00:28.2 | 8 |
24 | Fajfar Erik | 2007 | Vrtec Vrtača | 01:20.2 | 00:32.6 | 7 |
25 | Muha Matic | 2006 | Ilirska Bistrica | 01:23.9 | 00:36.3 | 6 |
26 | Zelnik Anže | 2005 | Deskle | 01:27.5 | 00:39.9 | 5 |
27 | Melihen Kimi | 2007 | TD Bovec | 01:28.3 | 00:40.7 | 4 |
28 | Kranjc Tim | 2007 | TD Bovec | 01:28.9 | 00:41.3 | 3 |
29 | Mlekuž Mathis | 2005 | TD Bovec | 01:29.9 | 00:42.3 | 2 |
30 | Pavlica Tevž | 2005 | OŠ Dornberk | 01:30.7 | 00:43.1 | 1 |
31 | Pavlica Ahac | 2007 | OŠ Dornberk | 01:31.9 | 00:44.3 | 1 |
32 | Grahovič David | 2008 | TD Bovec | 01:36.6 | 00:49.0 | 1 |
33 | Žagar Matic | 2007 | TD Bovec | 01:38.1 | 00:50.5 | 1 |
34 | Gašperčič Nejc | 2007 | TD Bovec | 01:39.4 | 00:51.8 | 1 |
35 | Trnkoczy Gal | 2009 | Ljubljana | 03:28.6 | 02:41.0 | 1 |
36 | Manfreda Gašper | 2006 | Modrej | 03:30.3 | 02:42.7 | 1 |
37 | Perinčič Komac Domen | 2009 | TD Bovec | 03:52.9 | 03:05.3 | 1 |
Dečki B (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Skočir Andrej | 2003 | AD Posočje | 01:13.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Sladič Jaka | 2003 | TD Bovec | 01:22.6 | 00:09.1 | 35 |
3 | Pavlica Nace | 2003 | Dornberk | 01:23.2 | 00:09.7 | 31 |
4 | Žagar Nejc | 2003 | TD Bovec | 01:24.2 | 00:10.7 | 28 |
5 | Černuta Peter | 2003 | TD Bovec | 01:26.7 | 00:13.2 | 26 |
6 | Leban Urban | 2003 | TD Bovec | 01:29.7 | 00:16.2 | 25 |
7 | Leban Matic | 2003 | TD Bovec | 01:33.2 | 00:19.7 | 24 |
8 | Jarkovič Jan | 2003 | OŠ Brinje Grosuplje | 01:37.4 | 00:23.9 | 23 |
Dečki C (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Radinović Kristijan | 2002 | AK Prijedor | 01:11.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berčon Jan | 2002 | AK Rudar Trbovlje | 01:11.8 | 00:00.7 | 35 |
3 | Kurinčič Jakob | 2002 | TK Kobarid | 01:12.1 | 00:01.0 | 31 |
4 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 01:12.4 | 00:01.3 | 28 |
5 | Nastran Filip | 2002 | OŠ Vodice | 01:28.0 | 00:16.9 | 26 |
6 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 01:31.7 | 00:20.6 | 25 |
7 | Miklavčič Matej | 2002 | OŠ Dekani | 01:32.2 | 00:21.1 | 24 |
8 | Grahovič Dejan | 2002 | TD Bovec | 01:34.2 | 00:23.1 | 23 |
Dečki D (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gabršček Luka | 2001 | TK Kobarid | 01:11.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 01:13.6 | 00:01.7 | 35 |
3 | Cvijanovič Alen | 2001 | AD Posočje | 01:14.0 | 00:02.1 | 31 |
4 | Marič Štefan | 2001 | AK Prijedor | 01:14.4 | 00:02.5 | 28 |
5 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 01:16.4 | 00:04.5 | 26 |
6 | Menič Klemen | 2001 | TD Bovec | 01:17.1 | 00:05.2 | 25 |
7 | Melink Nejc | 2001 | OŠ Kanal | 01:17.5 | 00:05.6 | 24 |
8 | Murovec Gašper | 2001 | OŠ Čepovan | 01:19.1 | 00:07.2 | 23 |
9 | Muslioski Anel | 2001 | TD Bovec | 01:27.1 | 00:15.2 | 22 |
10 | Pavlica Žiga | 2001 | OŠ Dornberk | 01:27.7 | 00:15.8 | 21 |
11 | Cvetkovič Klemen | 2001 | OŠ Livada Velenje | 01:50.3 | 00:38.4 | 20 |
Dečki E (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Berginc Matic | 2000 | TD Bovec | 03:14.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rabuzin Gregor | 2000 | AD Kladivar Celje | 03:15.7 | 00:01.7 | 35 |
3 | Kravanja Žiga | 2000 | TD Bovec | 03:24.0 | 00:10.0 | 31 |
4 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 03:35.7 | 00:21.7 | 28 |
5 | Čopi Gašper | 2000 | AD Posočje | 03:41.5 | 00:27.5 | 26 |
6 | Erzetič Jan | 2000 | TD Bovec | 03:43.9 | 00:29.9 | 25 |
7 | Bikovski Filip | 2000 | TD Bovec | 04:15.5 | 01:01.5 | 24 |
Dečki F (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 03:28.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kemper Nejc | 1999 | TD Bovec | 03:37.3 | 00:08.6 | 35 |
3 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 03:38.0 | 00:09.3 | 31 |
4 | Benedejčič Žan | 1999 | AD Posočje | 03:43.3 | 00:14.6 | 28 |
5 | Kutin Matija | 1999 | TD Bovec | 03:48.0 | 00:19.3 | 26 |
Dečki G (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vilhar Klemen | 1998 | AK Postojna | 03:07.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kovač Enej | 1998 | TD Bovec | 03:14.7 | 00:07.1 | 35 |
3 | Mugerli Aljaž | 1998 | AD Posočje | 03:15.2 | 00:07.6 | 31 |
4 | Leskovec Gašper | 1998 | AK Postojna | 03:24.9 | 00:17.3 | 28 |
5 | Pivk Kristan | 1998 | ŠD Hotedršica | 03:28.8 | 00:21.2 | 26 |
Dečki H (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rakušček Cene | 1997 | ŠD Tabor Žiri | 04:30.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | Trebovac Stefan | 1997 | AK Prijedor | 04:33.4 | 00:03.0 | 35 |
3 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:58.9 | 00:28.5 | 31 |
4 | Melink Bine | 1997 | OŠ Kanal | 05:23.6 | 00:53.2 | 28 |
5 | Makovec Aljaž | 1997 | KKSE Solkan | 06:33.2 | 02:02.8 | 26 |
Dečki I (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Gajić Rajko | 1996 | AK Prijedor | 04:06.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Vujić Božidar | 1996 | AK Prijedor | 04:07.8 | 00:01.8 | 35 |
3 | Grdadolnik Bor | 1996 | ŠD Tabor Žiri | 04:11.9 | 00:05.9 | 31 |
4 | Šazimanoski Admir | 1996 | TD Bovec | 04:24.5 | 00:18.5 | 28 |