8. Bovški tek - mladina |
Bovec, 26.4.2009 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | TD Bovec | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Vasja Vitez | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing ŠD Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 163 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2002 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Cukjati Karin | 2002 | TK Kobarid | 00:49.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Gerbec Pia | 2002 | AD Posočje | 00:51.0 | 00:01.3 | 35 |
3 | Melihen Barbi | 2002 | TD Bovec | 00:51.6 | 00:01.9 | 31 |
4 | Štrukelj Ivana | 2002 | OŠ Miren | 00:52.2 | 00:02.5 | 28 |
5 | Mavsar Tia | 2002 | AK Jesenice | 00:54.4 | 00:04.7 | 26 |
6 | Melihen Korina | 2002 | TD Bovec | 01:03.1 | 00:13.4 | 25 |
7 | Žohar Sara | 2002 | OŠ Bovec | 01:05.6 | 00:15.9 | 24 |
8 | Žgajnar Eva | 2002 | TD Bovec | 01:06.0 | 00:16.3 | 23 |
9 | Žagar Tia | 2002 | TD Bovec | 01:06.8 | 00:17.1 | 22 |
10 | Kelley Josie | 2002 | Bovec | 01:13.4 | 00:23.7 | 21 |
11 | Furlan Špela | 2002 | ŠD Nanos Podnanos | 01:14.9 | 00:25.2 | 20 |
12 | Kurinčič Neža | 2002 | AK Kobarid | 01:20.2 | 00:30.5 | 19 |
13 | Lampič Tinkara | 2002 | Valburga | 01:29.3 | 00:39.6 | 18 |
14 | Košiček Zala | 2002 | Vrtec Solkan | 01:31.5 | 00:41.8 | 17 |
15 | Šuligoj Ema | 2002 | Kobarid | 01:32.3 | 00:42.6 | 16 |
16 | Sladič Eva | 2002 | Bovec | 01:38.3 | 00:48.6 | 15 |
17 | Kelley Jordana | 2002 | Bovec | 02:08.0 | 01:18.3 | 14 |
18 | Kovačič Lin | 2002 | AD Posočje | 02:10.8 | 01:21.1 | 13 |
19 | Černatič Lana | 2002 | Vrtec Bovec | 02:21.3 | 01:31.6 | 12 |
20 | Gašperčič Nika | 2002 | Bovec | 02:25.2 | 01:35.5 | 11 |
Deklice B (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Manfreda Deja | 2001 | TK Kobarid | 01:25.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Lešnik Avrora | 2001 | AD Posočje | 01:32.0 | 00:06.1 | 35 |
3 | Kristan Mia | 2001 | AD Posočje | 01:32.4 | 00:06.5 | 31 |
4 | Nusdorfer Špela | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 01:32.9 | 00:07.0 | 28 |
5 | Breganski Iris | 2001 | Bovec | 01:33.8 | 00:07.9 | 26 |
Deklice C (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Uršič Urša | 2000 | TK Kobarid | 01:18.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Valenčič Nežka | 2000 | AK Pivka | 01:20.0 | 00:01.1 | 35 |
3 | Cukjati Hana | 2000 | TK Kobarid | 01:21.1 | 00:02.2 | 31 |
4 | Leban Parada Emanuel | 2000 | AD Posočje | 01:23.4 | 00:04.5 | 28 |
5 | Taletovič Nadira | 2000 | AD Posočje | 01:25.1 | 00:06.2 | 26 |
6 | Kalanj Lara | 2000 | TK Kobarid | 01:25.8 | 00:06.9 | 25 |
7 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 01:26.4 | 00:07.5 | 24 |
8 | Likar Urša | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 01:27.2 | 00:08.3 | 23 |
9 | Trebovac Anja | 2000 | AK Prijedor | 01:30.1 | 00:11.2 | 22 |
10 | Šuligoj Teja | 2000 | AD Posočje | 01:31.8 | 00:12.9 | 21 |
11 | Župančič Tiana | 2000 | OŠ Bovec | 01:39.9 | 00:21.0 | 20 |
Deklice D (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Katja | 1999 | AD Posočje | 01:16.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Koren Eva | 1999 | AK Kobarid | 01:17.2 | 00:00.5 | 35 |
3 | Kerkoč Manca | 1999 | TD Burja Vipava | 01:17.7 | 00:01.0 | 31 |
4 | Šturm Nika | 1999 | TK Kobarid | 01:18.4 | 00:01.7 | 28 |
5 | Mavsar Tanaia | 1999 | AK Jesenica | 01:21.0 | 00:04.3 | 26 |
6 | Gerbec Nuša | 1999 | AD Posočje | 01:22.8 | 00:06.1 | 25 |
7 | Jeklin Diana | 1999 | AD Posočje | 01:23.4 | 00:06.7 | 24 |
8 | Kelley Joy | 1999 | Bovec | 01:32.7 | 00:16.0 | 23 |
9 | Matajurc Ana | 1999 | TD Bovec | 01:40.7 | 00:24.0 | 22 |
Deklice E (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mavrič Neja | 1998 | TD Bovec | 03:29.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Žlogar Tina | 1998 | AD Mass Ljubljana | 03:39.8 | 00:09.9 | 35 |
3 | Jesenko Karin | 1998 | ŠD Tabor Žiri | 03:47.8 | 00:17.9 | 31 |
4 | Rutar Klara | 1998 | AD Posočje | 03:50.9 | 00:21.0 | 28 |
5 | Macun Nina | 1998 | Bovec | 04:47.4 | 01:17.5 | 26 |
6 | Vitežnik Urša | 1998 | ŠD Nanos Podnanos | 04:56.5 | 01:26.6 | 25 |
Deklice F (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Rutar Vika | 1997 | AD Posočje | 03:28.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Veselinović Brankica | 1997 | AK Prijedor | 03:43.9 | 00:15.1 | 35 |
3 | Janjanin Ivana | 1997 | AK Prijedor | 03:45.0 | 00:16.2 | 31 |
4 | Kurinčič Tina | 1997 | AK Kobarid | 03:49.5 | 00:20.7 | 28 |
5 | Kravanja Špela | 1997 | TD Bovec | 04:01.8 | 00:33.0 | 26 |
6 | Ivančič Zala | 1997 | AK Kobarid | 04:04.1 | 00:35.3 | 25 |
7 | Božič Meta | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:08.6 | 00:39.8 | 24 |
Deklice G (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Jankovič Ana | 1996 | AK Prijedor | 03:12.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šturm Blažka | 1996 | TK Kobarid | 03:25.2 | 00:13.0 | 35 |
3 | Lajić Slavica | 1996 | AK Prijedor | 03:25.5 | 00:13.3 | 31 |
4 | Jesenko Sara | 1996 | ŠD Tabor Žiri | 03:32.2 | 00:20.0 | 28 |
5 | Breškon Kaja | 1996 | AK Kobarid | 04:19.6 | 01:07.4 | 26 |
6 | Klanjšček Nina | 1996 | AD Posočje | 04:24.4 | 01:12.2 | 25 |
7 | Rutar Monika | 1996 | AD Posočje | 04:27.3 | 01:15.1 | 24 |
Deklice H (letnik 1995) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Stres Adrijana | 1995 | TD Bovec | 05:03.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Zampič Anamarija | 1995 | OŠ Simona Jenka | 05:07.4 | 00:03.5 | 35 |
3 | Kovač Dalija | 1995 | TD Bovec | 05:12.0 | 00:08.1 | 31 |
4 | Melink Veronika | 1995 | AD Posočje | 05:17.6 | 00:13.7 | 28 |
5 | Ručna Anja | 1995 | AK Kobarid | 05:20.2 | 00:16.3 | 26 |
6 | Berginc Samantha | 1995 | AK Kobarid | 05:33.4 | 00:29.5 | 25 |
7 | Mlekuž Ajda | 1995 | TD Bovec | 05:42.8 | 00:38.9 | 24 |
8 | Torkar Anja | 1995 | ŠD Nanos Podnanos | 05:54.4 | 00:50.5 | 23 |
Deklice I (letnik 1994) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Mlekuž Kamarič Hani | 1994 | TD Bovec | 04:57.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Stupac Milica | 1994 | AK Prijedor | 05:51.4 | 00:54.4 | 35 |
3 | Leoni Sabina | 1994 | Idrija | 05:54.8 | 00:57.8 | 31 |
4 | Cecilija Vitežnik | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 06:06.7 | 01:09.7 | 28 |
Dečki A (letnik 2002 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovačič Lan | 2002 | AD Posočje | 00:46.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Radinović Kristijan | 2002 | AK Prijedor | 00:47.3 | 00:00.4 | 35 |
3 | Kurinčič Jakob | 2002 | AK Kobarid | 00:49.2 | 00:02.3 | 31 |
4 | Župančič Klemen | 2002 | TD Bovec | 00:49.6 | 00:02.7 | 28 |
5 | Podreka Žan | 2002 | AD Posočje | 00:53.5 | 00:06.6 | 26 |
6 | Kenda Matic | 2002 | TD Bovec | 00:54.4 | 00:07.5 | 25 |
7 | Košiček Tine | 2002 | OŠ Solkan | 00:54.7 | 00:07.8 | 24 |
8 | Kutin Matevž | 2002 | Polhov Gradec | 00:56.1 | 00:09.2 | 23 |
9 | Taletović Galib | 2002 | AD Posočje | 00:56.4 | 00:09.5 | 22 |
10 | Trpin Tim | 2002 | ŠD Hotedršica | 00:56.8 | 00:09.9 | 21 |
11 | Mavrič Martin | 2002 | TD Bovec | 00:59.0 | 00:12.1 | 20 |
12 | Sladič Jaka | 2002 | Boovec | 01:01.2 | 00:14.3 | 19 |
13 | Plajnšek Grega | 2002 | Modrej | 01:01.5 | 00:14.6 | 18 |
14 | Černuta Peter | 2002 | Bovec | 01:01.9 | 00:15.0 | 17 |
15 | Štolfa Matija | 2002 | OŠ Solkan | 01:02.3 | 00:15.4 | 16 |
16 | Žagar Nejc | 2002 | TD Bovec | 01:03.8 | 00:16.9 | 15 |
17 | Manfreda Matevž | 2002 | Modrej | 01:04.4 | 00:17.5 | 14 |
18 | Leban Urban | 2002 | 01:08.2 | 00:21.3 | 13 | |
19 | Kravanja Andrej | 2002 | TD Bovec | 01:10.0 | 00:23.1 | 12 |
20 | Volarič Lan | 2002 | OŠ Simon Gregorčič | 01:11.2 | 00:24.3 | 11 |
21 | Ivančič Maj | 2002 | Kobarid | 01:31.6 | 00:44.7 | 10 |
22 | Leban Matic | 2002 | 01:33.2 | 00:46.3 | 9 | |
23 | Gomilšček Gal | 2002 | TD Bovec | 01:35.1 | 00:48.2 | 8 |
24 | Črnič Tevž | 2002 | Bovec | 01:37.5 | 00:50.6 | 7 |
25 | Žgajnar Tim | 2002 | TD Bovec | 01:38.1 | 00:51.2 | 6 |
26 | Vuk Aljaž | 2002 | Vrtec Solkan | 01:55.6 | 01:08.7 | 5 |
27 | Gerbec Stas | 2002 | AD Posočje | 02:54.0 | 02:07.1 | 4 |
28 | Zorč Tim | 2002 | 02:55.8 | 02:08.9 | 3 | |
29 | Manfreda Gašper | 2002 | Modrej | 02:59.1 | 02:12.2 | 2 |
30 | Gašperčič Nejc | 2002 | Bovec | 03:04.0 | 02:17.1 | 1 |
Dečki B (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Černigoj Tan | 2001 | AD Posočje | 01:23.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | Gaberšek Luka | 2001 | TK Kobarid | 01:24.7 | 00:01.4 | 35 |
3 | Rojc Miha | 2001 | ŠD Nanos Podnanos | 01:25.3 | 00:02.0 | 31 |
4 | Černigoj Gaj | 2001 | AD Posočje | 01:33.6 | 00:10.3 | 28 |
5 | Lešnik Havier | 2001 | AD Posočje | 01:34.9 | 00:11.6 | 26 |
6 | Gomilšček Žak | 2001 | TD Bovec | 01:35.5 | 00:12.2 | 25 |
Dečki C (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Dobrovoljc Žan | 2000 | Borovnica | 01:12.8 | 00:00.0 | 40 |
2 | Berginc Matic | 2000 | AK Kobarid | 01:14.6 | 00:01.8 | 35 |
3 | Rabuzin Gregor | 2000 | ŠD Zlatorog Laško | 01:14.9 | 00:02.1 | 31 |
4 | Drol Luka | 2000 | AD Posočje | 01:19.4 | 00:06.6 | 28 |
5 | Furlan Gašper | 2000 | ŠD Nanos Podnanos | 01:21.6 | 00:08.8 | 26 |
6 | Čopi Gašper | 2000 | AD Posočje | 01:22.3 | 00:09.5 | 25 |
7 | Benedik David | 2000 | ŠD Tabor Žiri | 01:24.7 | 00:11.9 | 24 |
8 | Erzetič Jan | 2000 | TD Bovec | 01:25.0 | 00:12.2 | 23 |
9 | Kravanja Žiga | 2000 | OŠ Bovec | 01:25.4 | 00:12.6 | 22 |
10 | Arcet Denis | 2000 | TD Bovec | 01:30.3 | 00:17.5 | 21 |
11 | Lipušček Sebastjan | 2000 | AD Posočje | 01:31.2 | 00:18.4 | 20 |
12 | Berginc Žan | 2000 | TD Bovec | 01:32.5 | 00:19.7 | 19 |
13 | Trpin Žan | 2000 | ŠD Hotedršica | 01:36.2 | 00:23.4 | 18 |
14 | Rakušček Nace | 2000 | ŠD Tabor Žiri | 01:38.7 | 00:25.9 | 17 |
15 | Manfreda Tenej | 2000 | TK Kobarid | 01:43.1 | 00:30.3 | 16 |
Dečki D (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Podreka Kevin | 1999 | AD Posočje | 01:16.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | Kranjc Matevž | 1999 | AK Kobarid | 01:19.2 | 00:02.3 | 35 |
3 | Pirih Vine | 1999 | AD Posočje | 01:20.6 | 00:03.7 | 31 |
4 | Moroz Gašper | 1999 | ŠD Hotedršica | 01:23.8 | 00:06.9 | 28 |
5 | Moroz Matevž | 1999 | ŠD Hotedršica | 01:24.3 | 00:07.4 | 26 |
6 | Božič Sergej | 1999 | ŠD Nanos Podnanos | 01:34.6 | 00:17.7 | 25 |
Dečki E (letnik 1998) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Kovač Enej | 1998 | TD Bovec | 03:25.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | Erzetič Robi | 1998 | TD Bovec | 03:27.6 | 00:02.6 | 35 |
3 | Kerkoč Matic | 1998 | TD Burja Vipava | 03:45.6 | 00:20.6 | 31 |
4 | Eržen Tine | 1998 | ŠD Hotedršica | 03:50.4 | 00:25.4 | 28 |
5 | Mugerli Aljaž | 1998 | AD Posočje | 03:57.2 | 00:32.2 | 26 |
Dečki F (letnik 1997) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Furlan Aljaž | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 03:22.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Rakušček Cene | 1997 | ŠD Tabor Žiri | 03:23.1 | 00:00.4 | 35 |
3 | Šorli Gregor | 1997 | AD Posočje | 03:24.0 | 00:01.3 | 31 |
4 | Trebovac Stefan | 1997 | AK Prijedor | 03:25.5 | 00:02.8 | 28 |
5 | Arcet Mitja | 1997 | TD Bovec | 03:42.3 | 00:19.6 | 26 |
6 | Mlakar Leon | 1997 | ŠD Tabor Žiri | 03:45.8 | 00:23.1 | 25 |
7 | Koren Žiga | 1997 | AD Posočje | 03:46.7 | 00:24.0 | 24 |
8 | Nusdolfer Jan | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 03:48.9 | 00:26.2 | 23 |
9 | Vitežnik Jure | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 03:54.9 | 00:32.2 | 22 |
10 | Božič Patrik | 1997 | ŠD Nanos Podnanos | 04:13.0 | 00:50.3 | 21 |
Dečki G (letnik 1996) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Grdadolnik Bor | 1996 | ŠD Tabor Žiri | 03:07.6 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šazimanoski Admir | 1996 | TD Bovec | 03:09.2 | 00:01.6 | 35 |
3 | Štrukelj Tevž | 1996 | TD Bovec | 03:20.3 | 00:12.7 | 31 |
4 | Lazar Nejc | 1996 | ŠD Tabor Žiri | 03:28.0 | 00:20.4 | 28 |
5 | Lampič Janez | 1996 | OŠ Simona Jenka | 03:45.1 | 00:37.5 | 26 |
Dečki H (letnik 1995) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Peklaj Žiga | 1995 | ŠD Hotedršica | 04:46.5 | 00:00.0 | 40 |
2 | Šimenc Miha | 1995 | ŠD Poskok Rovte | 04:48.4 | 00:01.9 | 35 |
3 | Klanjšček Miha | 1995 | AD Posočje | 05:28.2 | 00:41.7 | 31 |
Dečki I (letnik 1994) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Priimek in Ime | Letnik | Kraj / klub | čas | zaost. | Točke |
1 | Vidmar Sebastjan | 1994 | ŠD Nanos Podnanos | 04:18.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | Likar Anej | 1994 | 04:34.3 | 00:15.6 | 35 | |
3 | Grdadolnik Erik | 1994 | ŠD Tabor Žiri | 04:42.3 | 00:23.6 | 31 |
4 | Bratina Rok | 1994 | AD Posočje | 05:07.5 | 00:48.8 | 28 |
5 | Leban Blaž | 1994 | AD Posočje | 05:09.2 | 00:50.5 | 26 |
6 | Rupnik Dejan | 1994 | ŠD Hotedršica | 05:10.4 | 00:51.7 | 25 |