30. Petelinjski tek - mladina |
Petelinje, 31.5.2014 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | VD Petelinje in AK Pivka | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Jure Kotnik | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 214 |
Razvrstitev po kategorijah |
Deklice A (letnik 2007 in mlajše) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 102 | Sardoč Miša | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:56.2 | 00:00.0 | 40 |
2 | 101 | Kenda Drekonja Lea | AD Posočje | 00:00:58.2 | 00:02.0 | 35 |
3 | 103 | Kopatin Sara | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:58.5 | 00:02.3 | 31 |
4 | 104 | Gorkič Lana | DLT Filipides | 00:00:59.8 | 00:03.6 | 28 |
5 | 105 | Domevšček Naja | TK Kobarid | 00:01:02.1 | 00:05.9 | 26 |
6 | 106 | Leban Katja | AD Posočje | 00:01:04.3 | 00:08.1 | 25 |
7 | 107 | Rupnik Ajda | ŠD Hotedršica | 00:01:05.1 | 00:08.9 | 24 |
8 | 108 | Bellomo Ela Mia | AD Posočje | 00:01:07.4 | 00:11.2 | 23 |
9 | 109 | Derenčin Larisa | AK Pivka | 00:01:08.7 | 00:12.5 | 22 |
10 | 110 | Roner Nika | AD Posočje | 00:01:09.6 | 00:13.4 | 21 |
11 | 111 | Moroz Lana | ŠD Hotedršica | 00:01:10.8 | 00:14.6 | 20 |
12 | 112 | Sedmak Urška | AK Pivka | 00:01:11.4 | 00:15.2 | 19 |
13 | 113 | Dujmovič Klara | OŠ Antona Globočnika | 00:01:12.0 | 00:15.8 | 18 |
14 | 114 | Križman Lana | AK Pivka | 00:01:12.6 | 00:16.4 | 17 |
15 | 115 | Jevšček Nika | AD Nova Aurora Koper | 00:01:15.5 | 00:19.3 | 16 |
16 | 116 | Leban Jež Vita | AD Posočje | 00:01:16.9 | 00:20.7 | 15 |
17 | 117 | Sardoč Pika | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:19.0 | 00:22.8 | 14 |
18 | 118 | Kontelj Karin | 00:01:20.6 | 00:24.4 | 13 | |
19 | 119 | Temkova Silvija | AK Pivka | 00:01:21.6 | 00:25.4 | 12 |
20 | 120 | Kranjc Lejla | Ponikve | 00:01:23.6 | 00:27.4 | 11 |
21 | 121 | Furlan Gaja | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:26.0 | 00:29.8 | 10 |
22 | 122 | Kontelj Tia | 00:01:27.0 | 00:30.8 | 9 | |
23 | 123 | Žgur Neli | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:28.4 | 00:32.2 | 8 |
24 | 124 | Gorkič Maja | DLT Filipides | 00:01:31.3 | 00:35.1 | 7 |
25 | 125 | Likar Nina | Velike Žablje | 00:01:36.4 | 00:40.2 | 6 |
26 | 126 | Sašič Staša | 00:01:38.3 | 00:42.1 | 5 | |
27 | 127 | Rebec Erin | 00:01:39.9 | 00:43.7 | 4 | |
28 | 128 | Likar Metka | Velike Žablje | 00:01:44.3 | 00:48.1 | 3 |
29 | 129 | Stavanja Tajda | 00:01:45.3 | 00:49.1 | 2 | |
30 | 130 | Knafelc Klara | Vrtec Knežak | 00:02:02.9 | 01:06.7 | 1 |
31 | 131 | Poženel Lejla Ema | AD Posočje | 00:02:04.1 | 01:07.9 | 1 |
32 | 132 | Debevc Loren | 00:02:11.1 | 01:14.9 | 1 | |
33 | 133 | Pukl Ana | 00:02:12.9 | 01:16.7 | 1 | |
34 | 134 | Cevec Julija | Muca na čajanki | 00:02:13.5 | 01:17.3 | 1 |
35 | 135 | Lozej Tonja | ŠD Nanos Podnanos | 00:02:15.3 | 01:19.1 | 1 |
36 | 136 | Zajšek Tia | AK Pivka | 00:03:07.0 | 02:10.8 | 1 |
Deklice B (letnik 2006) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 301 | Kokotec Lana | AD Piran | 00:00:53.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | 302 | Sovdat Ajda | AD Posočje | 00:00:55.3 | 00:01.9 | 35 |
3 | 303 | Leban Jež Gaja | AD Posočje | 00:00:57.5 | 00:04.1 | 31 |
4 | 304 | Žerjal Beganovič Lea | AK Pivka | 00:00:59.0 | 00:05.6 | 28 |
5 | 305 | Vrtovec Tia | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:02.3 | 00:08.9 | 26 |
6 | 306 | Križman Lea | AK Pivka | 00:01:03.6 | 00:10.2 | 25 |
7 | 307 | Leskovec Hana | ŠD Hotedršica | 00:01:05.8 | 00:12.4 | 24 |
8 | 308 | Leskovec Lara | ŠD Hotedršica | 00:01:06.8 | 00:13.4 | 23 |
9 | 309 | Vehar Lara | ŠD Hotedršica | 00:01:07.9 | 00:14.5 | 22 |
10 | 310 | Kristan Tinkara | AK Pivka | 00:01:08.9 | 00:15.5 | 21 |
Deklice C (letnik 2005) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 501 | Kuzmin Delgiusto Julija | AD Piran | 00:01:59.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | 502 | Domevšček Lia | TK Kobarid | 00:02:01.3 | 00:01.9 | 35 |
3 | 503 | Leban Marta Maria | AD Posočje | 00:02:06.1 | 00:06.7 | 31 |
4 | 504 | Uljan Nina | TD Bistrc | 00:02:07.8 | 00:08.4 | 28 |
5 | 505 | Tušar Ariana | TK Kobarid | 00:02:21.6 | 00:22.2 | 26 |
6 | 506 | Vadnjal Lara | AK Pivka | 00:02:28.6 | 00:29.2 | 25 |
7 | 507 | Dujmovič Veronika | OŠ Antona Globočnika | 00:02:34.2 | 00:34.8 | 24 |
8 | 508 | Ratoša Nikki | 00:02:38.8 | 00:39.4 | 23 | |
9 | 509 | Martini Sofija | DK Ilirska | 00:02:53.8 | 00:54.4 | 22 |
10 | 510 | Kastelic Karin | OŠ Dragotina Ketteja | 00:02:54.4 | 00:55.0 | 21 |
Deklice D (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 701 | Rodman Ema | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:56.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | 702 | Sovdat Žana | AD Posočje | 00:01:59.5 | 00:03.2 | 35 |
3 | 703 | Rogič Lana | AK Koper | 00:02:06.1 | 00:09.8 | 31 |
4 | 704 | Pivk Zala | ŠD Hotedršica | 00:02:18.3 | 00:22.0 | 28 |
5 | 705 | Temkova Izabela | AK Pivka | 00:02:28.0 | 00:31.7 | 26 |
6 | 706 | Blažek Lucija | Prestranek | 00:02:32.8 | 00:36.5 | 25 |
7 | 707 | Nagode Anja | ŠD Hotedršica | 00:02:42.5 | 00:46.2 | 24 |
8 | 708 | Nagode Katja | ŠD Hotedršica | 00:02:44.9 | 00:48.6 | 23 |
Deklice E (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 901 | Likar Lara | OŠ Dobravlje | 00:04:33.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | 902 | Furlan Sara | ŠD Nanos Podnanos | 00:04:44.1 | 00:10.7 | 35 |
3 | 903 | Žgajnar Eva | TD Bovec | 00:05:07.8 | 00:34.4 | 31 |
4 | 904 | Marušič Metka | AK Pivka | 00:05:58.9 | 01:25.5 | 28 |
5 | 905 | Stanonik Tinkara | AK Pivka | 00:06:17.3 | 01:43.9 | 26 |
Deklice F (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1101 | Istenič Zala | AD Mass Ljubljana | 00:04:10.1 | 00:00.0 | 40 |
1 | 1102 | Gerbec Pia | AD Posočje | 00:04:10.1 | 00:00.0 | 40 |
3 | 1103 | Melihen Barbi | TD Bovec | 00:04:24.7 | 00:14.6 | 31 |
4 | 1104 | Kapelj Tamara | AK Pivka | 00:04:59.6 | 00:49.5 | 28 |
5 | 1105 | Kaluža Maruša | AK Pivka | 00:05:07.1 | 00:57.0 | 26 |
6 | 1106 | Česnik Aleša | AK Pivka | 00:05:21.1 | 01:11.0 | 25 |
7 | 1107 | Slavec Nea | AK Pivka | 00:05:31.6 | 01:21.5 | 24 |
8 | 1108 | Magajna Mia | AK Pivka | 00:05:36.0 | 01:25.9 | 23 |
9 | 1109 | Medžitoska Adelisa | AK Pivka | 00:05:50.4 | 01:40.3 | 22 |
Deklice G (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1301 | Kolenc Milavec Ana | AK Postojna | 00:04:41.1 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1302 | Premru Sara | AK Pivka | 00:05:06.5 | 00:25.4 | 35 |
3 | 1303 | Smrdelj Mojca | AK Pivka | 00:05:13.2 | 00:32.1 | 31 |
4 | 1304 | Škvarca Petja | OŠ Pivka | 00:05:23.5 | 00:42.4 | 28 |
5 | 1305 | Kaluža Hana | AK Pivka | 00:05:29.2 | 00:48.1 | 26 |
6 | 1306 | Novakovič Mihaela | AK Pivka | 00:05:36.3 | 00:55.2 | 25 |
7 | 1307 | Šabec Larisa | AK Pivka | 00:05:38.7 | 00:57.6 | 24 |
8 | 1308 | Žužek Nuša | AK Pivka | 00:05:44.5 | 01:03.4 | 23 |
9 | 1309 | Čelhar Nana | AK Pivka | 00:05:45.8 | 01:04.7 | 22 |
10 | 1310 | Milosavljević Nataša | AK Pivka | 00:05:49.0 | 01:07.9 | 21 |
11 | 1311 | Pogorevc Petra | AK Pivka | 00:05:49.8 | 01:08.7 | 20 |
12 | 1312 | Vodopivec Sara | AK Pivka | 00:05:56.1 | 01:15.0 | 19 |
13 | 1313 | Šalamon Hana | AK Pivka | 00:05:58.6 | 01:17.5 | 18 |
Deklice H (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1501 | Žgajnar Tanja | TD Bovec | 00:07:44.3 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1502 | Bozja Nika | TD Bovec | 00:08:17.3 | 00:33.0 | 35 |
3 | 1503 | Novak Nika | AK Pivka | 00:08:20.6 | 00:36.3 | 31 |
4 | 1504 | Penko Maruša | AK Pivka | 00:08:21.6 | 00:37.3 | 28 |
5 | 1505 | Česnik Maja | AK Pivka | 00:08:29.8 | 00:45.5 | 26 |
6 | 1506 | Česnik Nika | AK Pivka | 00:08:56.0 | 01:11.7 | 25 |
7 | 1507 | Molk Turk Pia | AK Pivka | 00:08:59.1 | 01:14.8 | 24 |
8 | 1508 | Križaj Špela | AK Pivka | 00:09:31.9 | 01:47.6 | 23 |
9 | 1509 | Čopič Lea | AK Pivka | 00:09:33.7 | 01:49.4 | 22 |
10 | 1510 | Fatur Nina | AK Pivka | 00:09:37.5 | 01:53.2 | 21 |
11 | 1511 | Mitrovič Adrijana | AK Pivka | 00:09:47.6 | 02:03.3 | 20 |
12 | 1512 | Ludvik Ana | AK Pivka | 00:10:10.2 | 02:25.9 | 19 |
13 | 1513 | Zalar Amadna | AK Pivka | 00:10:18.2 | 02:33.9 | 18 |
14 | 1514 | Bašič Anita | AK Pivka | 00:10:20.8 | 02:36.5 | 17 |
15 | 1515 | Medjitoska Mukadeska | AK Pivka | 00:10:26.6 | 02:42.3 | 16 |
16 | 1516 | Radič Nataša | AK Pivka | 00:10:53.0 | 03:08.7 | 15 |
17 | 1517 | Perinič Teja | AK Pivka | 00:11:11.9 | 03:27.6 | 14 |
18 | 1518 | Kerimi Seide | AK Pivka | 00:11:20.7 | 03:36.4 | 13 |
19 | 1519 | Zafred Saša | AK Pivka | 00:11:21.6 | 03:37.3 | 12 |
20 | 1520 | Brezec Metka | AK Pivka | 00:11:29.9 | 03:45.6 | 11 |
21 | 1521 | Nadoh Tjaša | AK Pivka | 00:11:46.8 | 04:02.5 | 10 |
22 | 1522 | Mršnik Ana | AK Pivka | 00:12:06.0 | 04:21.7 | 9 |
23 | 1523 | Radmanovič Polona | AK Pivka | 00:12:42.1 | 04:57.8 | 8 |
Deklice I (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1701 | Kerkoč Manca | TD Burja Vipava | 00:07:45.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1702 | Kaluža Sergeja | AK Pivka | 00:08:29.0 | 00:43.6 | 35 |
3 | 1703 | Ribnikar Neža | AK Pivka | 00:09:57.4 | 02:12.0 | 31 |
4 | 1704 | Balič Sanela | AK Pivka | 00:10:16.4 | 02:31.0 | 28 |
5 | 1705 | Kaluža Valentina | AK Pivka | 00:10:41.7 | 02:56.3 | 26 |
6 | 1706 | Fatur Katarina | AK Pivka | 00:10:51.4 | 03:06.0 | 25 |
7 | 1707 | Slijepčevič Vanesa | AK Pivka | 00:11:18.5 | 03:33.1 | 24 |
8 | 1708 | Slanič Nastja | AK Pivka | 00:11:19.2 | 03:33.8 | 23 |
9 | 1709 | Džajič Sara | AK Pivka | 00:11:19.5 | 03:34.1 | 22 |
10 | 1710 | Fabjan Patricija | AK Pivka | 00:11:29.7 | 03:44.3 | 21 |
11 | 1711 | Franetič Rebeka | AK Pivka | 00:11:31.0 | 03:45.6 | 20 |
12 | 1712 | Zafran Jasmina | AK Pivka | 00:11:31.9 | 03:46.5 | 19 |
13 | 1713 | Nikolič Sandra | AK Pivka | 00:12:06.2 | 04:20.8 | 18 |
14 | 1714 | Medjitoska Ajlan | AK Pivka | 00:12:14.0 | 04:28.6 | 17 |
15 | 1715 | Rojc Laura | AK Pivka | 00:12:25.6 | 04:40.2 | 16 |
16 | 1716 | Pavlovič Maja | AK Pivka | 00:14:08.4 | 06:23.0 | 15 |
Dečki A (letnik 2007 in mlajši) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 201 | Žgur Mark | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:54.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | 202 | Leban Martin | AD Posočje | 00:00:57.3 | 00:02.6 | 35 |
3 | 203 | Ziliani Izak | AD Posočje | 00:00:57.8 | 00:03.1 | 31 |
4 | 204 | Mavri Jurij | AD Posočje | 00:00:59.8 | 00:05.1 | 28 |
5 | 205 | Malič Tijan | Prvačina | 00:01:00.1 | 00:05.4 | 26 |
6 | 206 | Špacapan Martin | ŠD Hotedršica | 00:01:02.9 | 00:08.2 | 25 |
7 | 207 | Vojska Nace | Cerkno | 00:01:04.6 | 00:09.9 | 24 |
8 | 208 | Maver Matevž | AK Pivka | 00:01:05.7 | 00:11.0 | 23 |
9 | 209 | Vrtovec Žan | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:09.3 | 00:14.6 | 22 |
10 | 210 | Štunf Žiga | AK Pivka | 00:01:11.1 | 00:16.4 | 21 |
11 | 211 | Premru Nik | AK Pivka | 00:01:12.2 | 00:17.5 | 20 |
12 | 212 | Dolinar Luka | ŠD Hotedršica | 00:01:13.0 | 00:18.3 | 19 |
13 | 213 | Berne Aljaž | AK Pivka | 00:01:15.8 | 00:21.1 | 18 |
14 | 214 | Požarnik Vavken Lev | ŠD Hotedršica | 00:01:17.5 | 00:22.8 | 17 |
15 | 215 | Lozej Matic | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:20.4 | 00:25.7 | 16 |
16 | 216 | Marcola Gašper | Vrtec Antonina Ilirska Bistrica | 00:01:32.2 | 00:37.5 | 15 |
17 | 217 | Leban Jež Svit | AD Posočje | 00:01:37.0 | 00:42.3 | 14 |
18 | 218 | Dujmovič Filip | Vrtec Postojna | 00:01:47.9 | 00:53.2 | 13 |
19 | 219 | Štumf Žan | AK Pivka | 00:02:12.2 | 01:17.5 | 12 |
Dečki B (letnik 2006) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 401 | Kopatin Rok | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:52.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | 402 | Kranjc Aljoša | Ponikve | 00:00:55.2 | 00:03.2 | 35 |
3 | 403 | Trošt Nejc | ŠD Nanos Podnanos | 00:00:57.1 | 00:05.1 | 31 |
4 | 404 | Čuk Jakob | ŠD Hotedršica | 00:01:03.5 | 00:11.5 | 28 |
5 | 405 | Janjič Štefan | AK Pivka | 00:01:10.0 | 00:18.0 | 26 |
Dečki C (letnik 2005) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 601 | Žgur Jan | ŠD Nanos Podnanos | 00:01:55.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | 602 | Pavlovič Enej | AD Piran | 00:02:03.4 | 00:07.5 | 35 |
3 | 603 | Žgajnar Tim | TD Bovec | 00:02:07.8 | 00:11.9 | 31 |
4 | 604 | Leban Jaka | AD Posočje | 00:02:12.5 | 00:16.6 | 28 |
5 | 605 | Šmid Daniel | TK Kobarid | 00:02:13.5 | 00:17.6 | 26 |
6 | 606 | Laharnar Teo | AD Posočje | 00:02:14.7 | 00:18.8 | 25 |
7 | 607 | Zelenc Vid | ŠD Hotedršica | 00:02:17.9 | 00:22.0 | 24 |
8 | 608 | Špacapan Matevž | ŠD Hotedršica | 00:02:21.9 | 00:26.0 | 23 |
9 | 609 | Margon Martin | AK Pivka | 00:02:24.7 | 00:28.8 | 22 |
10 | 610 | Penko Jakob | AK Pivka | 00:02:35.1 | 00:39.2 | 21 |
Dečki D (letnik 2004) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 801 | Kopatin Jan Franc | ŠD Nanos Podnanos | 00:02:03.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | 802 | Vujinovič Slavko | AK Pivka | 00:02:28.1 | 00:24.4 | 35 |
3 | 803 | Duričič Stojan | AK Pivka | 00:02:44.2 | 00:40.5 | 31 |
4 | 804 | Treven Blaž | ŠD Hotedršica | 00:02:47.1 | 00:43.4 | 28 |
Dečki E (letnik 2003) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1001 | Skočir Andrej | AD Posočje | 00:04:13.9 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1002 | Kranjc Nik | AD Piran | 00:04:16.7 | 00:02.8 | 35 |
3 | 1003 | Janjič Jan | AK Pivka | 00:04:23.4 | 00:09.5 | 31 |
4 | 1004 | Poženel Natan Maj | AD Posočje | 00:04:27.1 | 00:13.2 | 28 |
5 | 1005 | Železnik Kristjan | OŠ Prestranek | 00:04:32.1 | 00:18.2 | 26 |
6 | 1006 | Maver Matija | AK Pivka | 00:05:02.4 | 00:48.5 | 25 |
Dečki F (letnik 2002) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1201 | Kenda Matic | TD Bovec | 00:03:57.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1202 | Gaberšček Tobi | TD Bovec | 00:03:59.8 | 00:02.1 | 35 |
3 | 1203 | Sekač Pino | AD Mass Ljubljana | 00:04:09.9 | 00:12.2 | 31 |
4 | 1204 | Balič Anel | AK Pivka | 00:04:26.2 | 00:28.5 | 28 |
5 | 1205 | Požar Patrik | AK Pivka | 00:04:28.2 | 00:30.5 | 26 |
6 | 1206 | Ibrišimovič Armin | AK Pivka | 00:04:55.3 | 00:57.6 | 25 |
7 | 1207 | Vavken Maks | ŠD Hotedršica | 00:04:59.7 | 01:02.0 | 24 |
8 | 1208 | Đuričič Dario | AK Pivka | 00:05:07.9 | 01:10.2 | 23 |
9 | 1209 | Sedmak Domen | AK Pivka | 00:05:08.6 | 01:10.9 | 22 |
10 | 1210 | Temkov Nikola | AK Pivka | 00:05:09.5 | 01:11.8 | 21 |
11 | 1211 | Sedmak Gašper | AK Pivka | 00:05:11.6 | 01:13.9 | 20 |
Dečki G (letnik 2001) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1401 | Cvijanovič Alen | AD Posočje | 00:04:09.7 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1402 | Racz Kopy | TD Bovec | 00:04:19.4 | 00:09.7 | 35 |
3 | 1403 | Volk Andraž | AK Pivka | 00:04:47.6 | 00:37.9 | 31 |
4 | 1404 | Podržaj Darko | AK Pivka | 00:05:03.5 | 00:53.8 | 28 |
5 | 1405 | Fabjan Andraž | AK Pivka | 00:05:05.7 | 00:56.0 | 26 |
Dečki H (letnik 2000) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1601 | Pašič Denis | AK Pivka | 00:07:06.4 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1602 | Marcijuš Krištof | AK Pivka | 00:07:31.5 | 00:25.1 | 35 |
3 | 1603 | Nagode Matjaž | ŠD Hotedršica | 00:07:48.9 | 00:42.5 | 31 |
4 | 1604 | Penko Marko | AK Pivka | 00:08:34.7 | 01:28.3 | 28 |
5 | 1605 | Mankoč Martin | AK Pivka | 00:08:52.4 | 01:46.0 | 26 |
6 | 1606 | Žakelj David | AK Pivka | 00:09:00.0 | 01:53.6 | 25 |
7 | 1607 | Rebec Matic | AK Pivka | 00:09:29.3 | 02:22.9 | 24 |
8 | 1608 | Požar Andraž | AK Pivka | 00:09:29.8 | 02:23.4 | 23 |
9 | 1609 | Pasutto Nik | AK Pivka | 00:09:32.7 | 02:26.3 | 22 |
10 | 1610 | Tomažič Nejc | AK Pivka | 00:09:33.1 | 02:26.7 | 21 |
11 | 1611 | Milosavljević Siniša | AK Pivka | 00:09:33.6 | 02:27.2 | 20 |
12 | 1612 | Šonc Matic | AK Pivka | 00:09:34.1 | 02:27.7 | 19 |
13 | 1613 | Kernel Tilen | AK Pivka | 00:09:35.0 | 02:28.6 | 18 |
14 | 1614 | Srebovt Blaž | AK Pivka | 00:09:35.6 | 02:29.2 | 17 |
15 | 1615 | Možina Klemen | AK Pivka | 00:09:36.2 | 02:29.8 | 16 |
Dečki I (letnik 1999) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Mesto | Št. št. | Ime in priimek | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | 1801 | Grže Jaka | AK Postojna | 00:07:00.0 | 00:00.0 | 40 |
2 | 1802 | Jevšček Jernej | AD Nova Aurora Koper | 00:07:06.1 | 00:06.1 | 35 |
3 | 1803 | Moroz Matevž | ŠD Hotedršica | 00:07:20.5 | 00:20.5 | 31 |
4 | 1804 | Dolinar Beno | ŠD Hotedršica | 00:07:47.2 | 00:47.2 | 28 |
4 | 1805 | Moroz Gašper | ŠD Hotedršica | 00:07:47.2 | 00:47.2 | 28 |
6 | 1806 | Šušteršič Blaž | AK Pivka | 00:08:30.3 | 01:30.3 | 25 |
7 | 1807 | Slavec Nik | AK Pivka | 00:08:34.2 | 01:34.2 | 24 |
8 | 1809 | Abram Martin | AK Pivka | 00:08:58.3 | 01:58.3 | 23 |
9 | 1810 | Stanonik Žan | AK Pivka | 00:09:43.9 | 02:43.9 | 22 |