14. Bovški tek- 3 km |
Bovec, 4/26/2015 |
Podatki o tekmi: | |||||||||||||
Organizator: | Tekaško društvo Bovec | ||||||||||||
Vodja tekmovanja: | Vasja Vitez | ||||||||||||
Obdelava podatkov: | Timing Poljane | ||||||||||||
|
Število prijavljenih: 31 |
Razvrstitev - absolutno |
Moški | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
m.abs | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Vujić Božidar | 1996 | AK Prijedor | 00:10:36.6 | 00:00.0 | 0 |
2 | Šatara Branimir | 1994 | AK Prijedor | 00:10:58.6 | 00:22.0 | 0 |
3 | Cvijič Mirko | 2000 | Prijedor | 00:11:00.8 | 00:24.2 | 0 |
4 | Gaberšček Tobi | 2002 | TD Bovec | 00:11:06.1 | 00:29.5 | 0 |
5 | Radovanović Kristjan | 2002 | AK Prijedor | 00:11:51.0 | 01:14.4 | 0 |
6 | Radinovič Zoran | 1975 | AK Prijedor | 00:12:23.6 | 01:47.0 | 0 |
7 | Česnovak Miha | 1972 | TD Bovec | 00:12:32.4 | 01:55.8 | 0 |
8 | Uršič Aljaž | 1993 | Kobarid | 00:12:43.5 | 02:06.9 | 0 |
9 | Žgajnar Tim | 2005 | TD Bovec | 00:13:39.4 | 03:02.8 | 0 |
10 | Žgur Jan | 2005 | ŠD Nanos Podnanos | 00:13:51.8 | 03:15.2 | 0 |
11 | Grahović Denis | 2005 | TD Bovec | 00:13:58.0 | 03:21.4 | 0 |
12 | Manfreda Matevž | 2004 | OŠ Most na Soči | 00:15:18.5 | 04:41.9 | 0 |
13 | Plajenšek Grega | 2003 | OŠ Most na Soči | 00:15:18.9 | 04:42.3 | 0 |
14 | Zorko Primož | 1972 | Radovljica | 00:16:52.7 | 06:16.1 | 0 |
15 | Germovšek Siniša | 1955 | ŠD Kraški tekači Sežana | 00:20:09.3 | 09:32.7 | 0 |
Ženske | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
m.abs | Ime in priimek | Letnik | Klub | Čas | Zaostanek | Točke |
1 | Trebovac Anja | 2000 | Prijedor | 00:11:10.7 | 00:00.0 | 0 |
2 | Pjević Teodora | 2001 | Prijedor | 00:12:03.2 | 00:52.5 | 0 |
3 | Žgajnar Tanja | 2000 | TD Bovec | 00:13:23.5 | 02:12.8 | 0 |
4 | Kavčič Manfreda Teja | 1982 | Tolmin | 00:13:45.1 | 02:34.4 | 0 |
5 | Žagar Tia | 2004 | TD Bovec | 00:14:56.0 | 03:45.3 | 0 |
6 | Komst Zala | 1998 | Šmartno | 00:15:06.8 | 03:56.1 | 0 |
7 | Širok Mojca | 1972 | Grgar | 00:15:11.8 | 04:01.1 | 0 |
8 | Žgajnar Eva | 2003 | TD Bovec | 00:15:40.2 | 04:29.5 | 0 |
9 | Zorko Neža | 2000 | O.Š. Antona Tomaža Linharta | 00:16:03.8 | 04:53.1 | 0 |
10 | Rot Marta | 2002 | OŠ Bovec | 00:18:31.8 | 07:21.1 | 0 |
11 | Uršič Anita | 1982 | Kobarid | 00:18:40.2 | 07:29.5 | 0 |
12 | Gaberšček Ana | 1966 | TK Kobarid | 00:18:43.4 | 07:32.7 | 0 |
13 | Oblak Tina | 1975 | Radovljica | 00:18:52.1 | 07:41.4 | 0 |
14 | Šorli Špela | 1977 | Skike klub | 00:18:53.4 | 07:42.7 | 0 |
15 | Zorko Tjaša | 1975 | Radovljica | 00:19:49.3 | 08:38.6 | 0 |
16 | Fon Melita | 1978 | Kobarid | 00:21:18.2 | 10:07.5 | 0 |